K.S.Kotwica Korczyna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Transfery 2016/17 Lato

Przychodzą:

Łukasz Zych (Izolator Boguchwała)

Dariusz Łach (Cisy Jabłonica Polska)

Paweł Jędrzejczyk (powrót z Anglii)

Dawid Lenart (wychowanek)

Dawid Cieplik (Karpaty Mosir Krosno)

Marcel Drozd (Karpaty Mosir Krosno)

Odchodzą: 

Robert Rachwał (Partyzant Targowiska) 

Grzegorz Rogalski (Wisłok Krościenko W.)

Krystian Farbaniec (powrót z wypożyczenia/operacja)

Jakub Korona (studia)

Paweł Gazda (Rotar Węglówka)

Treningi

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 47, wczoraj: 325
ogółem: 637 842

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Polonia Kopytowa

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 30 16 2 12 50 57-47 10
SPOTKANIA U SIEBIE 15 9 0 6 27 30-23 7
SPOTKANIA WYJAZDOWE 15 7 2 6 23 27-24 3


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 LKS Głowienka Polonia Kopytowa 2:2
2 Polonia Kopytowa Dragon Nowy Glinik 3:2
3 Orzeł Lubla Polonia Kopytowa 2:4
4 Polonia Kopytowa Sparta Osobnica 7:1
5 Tempo Nienaszów Polonia Kopytowa 1:4
6 Polonia Kopytowa Orzeł Faliszówka 2:1
7 Ostoja Kołaczyce Polonia Kopytowa 1:3
8 Polonia Kopytowa Huragan Zarzecze 0:2
9 Polonia Kopytowa OKS Sobniów Jasło 1:5
10 Victoria Kobylany Polonia Kopytowa 1:2
11 Polonia Kopytowa K.S.Kotwica Korczyna 2:0
12 Przełęcz II Dukla Polonia Kopytowa 2:1
13 Polonia Kopytowa OKS Markiewicza Krosno 3:1
14 Gaudium Łężyny Polonia Kopytowa 1:3
15 Polonia Kopytowa Burza Rogi 1:2
16 Polonia Kopytowa LKS Głowienka 2:0
17 Dragon Nowy Glinik Polonia Kopytowa 4:3
18 Polonia Kopytowa Orzeł Lubla 0:2
19 Sparta Osobnica Polonia Kopytowa 0:1
20 Polonia Kopytowa Tempo Nienaszów 0:3
21 Orzeł Faliszówka Polonia Kopytowa 3:0
22 Polonia Kopytowa Ostoja Kołaczyce 2:0
23 Huragan Zarzecze Polonia Kopytowa 0:2
24 OKS Sobniów Jasło Polonia Kopytowa 0:0
25 Polonia Kopytowa Victoria Kobylany 2:0
26 K.S.Kotwica Korczyna Polonia Kopytowa 1:0
27 Polonia Kopytowa Przełęcz II Dukla 4:2
28 OKS Markiewicza Krosno Polonia Kopytowa 4:2
29 Polonia Kopytowa Gaudium Łężyny 1:2
30 Burza Rogi Polonia Kopytowa 2:0


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 57 1.90 30 2.00 27 1.80
Stracone bramki 47 1.57 23 1.53 24 1.60


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 16 (53.33%) 2 (6.67%) 12 (40.00%) 57 - 47 [10]
U SIEBIE 9 (60.00%) 0 (0.00%) 6 (40.00%) 30 - 23 [7]
WYJAZD 7 (46.67%) 2 (13.33%) 6 (40.00%) 27 - 24 [3]


Zegar

Reklama

Ostatnie spotkanie

K.S.Kotwica KorczynaLKS Skołyszyn
K.S.Kotwica Korczyna 5:0 LKS Skołyszyn
2016-09-25, 15:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

Gaudium ŁężynyK.S.Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny   K.S.Kotwica Korczyna
2016-10-02, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
K.S.Kotwica Korczyna 5:0 LKS Skołyszyn
Ekoball Sanok 3:0 Przełom Besko
Nafta Jedlicze 4:1 Gaudium Łężyny
Zamczysko Mrukowa 1:2 LKS Długie
Szarotka Uherce 1:1 Partyzant Targowiska
Iwonka Iwonicz 0:3 OKS Markiewicza Krosno
Iskra Przysietnica 1:3 Grabowianka Grabówka
Przełęcz Dukla 3:0 Górnik Strachocina

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Gaudium Łężyny - K.S.Kotwica Korczyna
Przełom Besko - Górnik Strachocina
Grabowianka Grabówka - Przełęcz Dukla
OKS Markiewicza Krosno - Iskra Przysietnica
Partyzant Targowiska - Iwonka Iwonicz
LKS Długie - Szarotka Uherce
LKS Skołyszyn - Zamczysko Mrukowa
Ekoball Sanok - Nafta Jedlicze

Kalendarium

30

09-2016

piątek

Trening godz. 17:30

01

10-2016

sobota

02

10-2016

niedziela

8 kolejka: Gaudium Łężyny - Kotwica Korczyna godz. 15:30

03

10-2016

pon.

04

10-2016

wtorek

05

10-2016

środa

06

10-2016

czwartek

Najnowsza galeria

Mecz Sylwestrowy 2013.
Ładowanie...

Losowa galeria

Kotwica Korczyna - Przełom Besko
Ładowanie...