Plebiscyt Nowego Podkarpacia - nasi kandydują

• autor: JaroMaro, 2017-12-27 10:10

🎖🎖🎖XVII plebiscyt na najpopularniejszych sportowców, trenerów i działaczy powiatu krośnieńskiego w 2017 roku.🎖🎖🎖

Wśród nominowanych standardowo znalazło się kilku naszych przedstawicieli:
👑W kategorii Sportowiec roku:
Nr 27. Konrad Urbanek Kapitan seniorskiej drużyny Kotwicy Korczyna
Nr 20. Kryspin Paradysz⚽   młody pomocnik wypożyczony z Kotwicy do Rotaru Węglówka, a także wielokrotny medalista mistrzostw Polski w karate

👑Trener roku:
Nr 5. Paweł Gazdaszkoleniowiec korczyńskich młodzików, orlików oraz juniorów a także Rotaru Węglówka

👑Działacz roku:
Nr 8. Jan Rogalskiwieloletni prezes Kotwicy, członek komisji dyscypliny w OZPN Krosno

Głosować można za pomocą kuponów drukowanych w „Nowym Podkarpaciu” oraz sms-ów do 1 lutego 2018 r. (szczegóły poniżej). Rozdanie nagród nastąpi podczas wielkiego finału 15 lutego przyszłego roku w Świerzowej Polskiej.

SMS wysyłamy na numer: 7136 (1,23 zł z VAT).
Uwaga wszystkie znaki wpisujemy bez spacji. Liczby muszą być oddzielone przecinkami lub kropkami.

Przykładowy sms: SPK27,20,17,25,28,T5,D8

Prawidłowy sms musi zawierać: prefiks czyli litery SPK i kolejne cyfry, przedzielone przecinkami lub kropkami, przyporządkowane poszczególnym sportowcom według ustalonej przez głosującego kolejności. Następnie, też po przecinku lub kropce, wpisujemy literę T i numer przyporządkowany wybranemu przez głosującego trenera. Także po przecinku lub kropce wpisujemy literę D i numer przyporządkowany wybranemu przez głosującego działacza. Wielkość liter nie ma znaczenia.
W przypadku nie zagłosowania na 5 różnych sportowców oraz trenera i działacza głos będzie nieważny, podobnie jak w głosowaniu na kuponach wyciętych z gazet.

autor: ~Kotwa 2017-12-28 12:03:13

avatar Głosujemy na naszych!