Jan Rogalski nadal prezesem Kotwicy!

• autor: JaroMaro, 2017-02-09 21:21

W dniu 9.02 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo wyborcze stowarzyszenia "Kotwica" Korczyna. Przed wyborem nowego zarządu przyjęto zmianę statutu polegająca na wydłużeniu kadencji z 2 do 4 lat. W porównaniu do poprzedniego składu władz klubu nastąpiła jedna zmiana, Pana Józefa Kmona, na stanowisku członka zarządu zastąpił Patryk Fryc. Z kolei skład Komisji rewizyjnej został zmniejszony z 5 do 3 osób a jej przewodniczącym został Piotr Gazda, zaś członkami Grzegorz Gazda oraz Grzegorz Białogłowicz.

Przez najbliższe 4 lata zarząd będzie pracował w następującym składzie:
Prezes - Jan Rogalski
V-ce Prezes - Adam Gazda
V-ce Prezes Roman Wilusz
Skarbnik - Przemysław Morańda
Sekretarz - Wojciech Tomkiewicz
Członek zarządu - Patryk Fryc
Członek zarządu - Konrad Słowik
Serdecznie witamy w zarządzie Patryka, a Panu Józefowi Kmonowi wszyscy życzymy dużo zdrowia!

autor: ~KOTWA!!! 2017-02-10 10:41:32

avatar Brawo Janku!!! ...dziękujemy za już...prosimy o jeszcze....

autor: ~LOLO 2017-02-10 16:07:36

avatar NASZ JANEK KOCHA TO CO ROBI DLA NAS WSZYSTKICH TAKICH LUDZI JAK ON W DZISIEJSZYM CZASIE NIEMA MÓWIĄ ŻE NIEMA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH A TO NIEPRAWDA POZDRAWIAM PREZESA