LKS Zarszyn - Kotwica Korczyna 1:3 (0:2)

Kotwica: Jakub Leszkiewicz - Bartłomiej Gazda (68 Dawid Zych), Tomasz Kolasiński, Tomasz Janusz, Paweł Urbanek - Marcin Balawajder, Konrad Urbanek, Robert Rachwał, Grzegorz Rogalski - Konrad Słowik (60 Krystian Farbaniec), Maciej Abratowski (52 Sławomir Jurczak)

Widzów: 100

Zapis relacji live ze strony Korczyna24.pl

7 - dwie próby korczynian, obok bramki strzelali Rogalski i Abratowski
10 - faulowany Abratowski, kartka dla rywala
11 - 0:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rogalski strzelił z rzutu wolnego z bocznego sektora boiska, piłka przechodzi przez wszystkich zawodników, próbował interweniować Paczosa ale ostatecznie musi wyjąć piłkę z siatki
12 - znakomita interwencja Paczosy, po strzale Słowika
15 - wspaniale Słowika poszukał K. Urbanek, ten pierwszy trafia jednak w słupek!
18 - 0:2 - Rachwał -> Balawajder -> Rachwał, świetna wymiana między tymi zawodnikami i mam

47 - szarża Balawajdra zakończona złym dograniem
Sporo pracy na początku drugiej połowy ma Leszkiewicz, kolejny raz źle zaczynamy po zmianie stron, trzy razy świetnie interweniował nasz bramkarz
54 - Za Abratowskiego wchodzi Jurczak
56 - 1:2..................... strzał życia zawodnika LKS-u z 30. metrów z półwoleja, Lesio nawet nie drgnął
Jest źle, Zarszyn przycisnął bardzo mocno, nasi w opałach
Mamy dobre informacje z Węglówki, Rotar ograł Grodzisko Wietrzno 4:2, a dwie bramki zdobył Piotr Pudło
63 - Farbaniec wchodzi za Słowika
67 - 1:3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niezawodny Jurczak kończy świetne dogranie Balawajdra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znakomicie - napór miejscowych przerwany!!!!!!!!
71 - Rogalski znów strzelał z wolnego, paradą popisał się nasz były bramkarz
74 - Farbaniec "broni" po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
Mieliśmy dwie niezłe sytuacje, ale przeszkodziły niedogodności związane z murawą