Kotwica Korczyna - Gaudium Łężyny 3:0 (1:0)

Kotwica: Jakub Leszkiewicz - Dawid Zych, Tomasz Kolasiński, Tomasz Janusz, Paweł Urbanek - Marcin Balawajder, Konrad Urbanek, Sławomir Jurczak (74 Maciej Abratowski), Grzegorz Rogalski - Robert Rachwał (69 Grzegorz Puk), Konrad Słowik

Widzów: 300          Żółte kartki: Puk, Balawajder

Zapis relacji live ze strony Korczyna24.pl:

15:06 - ZACZYNAMY
3 - próba zamknięcia akcji Gaudium, nad bramką
dzisiaj piłkarze będą preferować strzały z dystansu
7 - 1:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sławomir Jurczak!!!!!!!!!!!!!!!! doskonale Juriego "poszukał" Rachwał, a ten pierwszy zachował się jak na doświadczonego gracza przystało i spokojnie skierował piłkę do siatki
okres spokojnej gry, bez forsowania tempa
żółta kartka dla Kalityńskiego

24 - spróbował z półobrotu Stachaczyński, instynktownie broni Leszkiewicz!
25 - schodzi Kalityński, wchodzi Wilisowski
35 - piękna centra Rachwała, zamykał Słowik, ale broni bramkarz
36 - kartka dla Głowackiego
wynik bez zmian, nadal 1:0
Stachaczyński w swoim stylu, mocno, nad bramką, już drugą piłkę posłał do pobliskiego lasku
42 - ładnie, tzw. "zewniakiem" strzelał Balawajder
przerwa, 1:0

ZACZYNAMY, 16:06
Za Głowackiego, wchodzi Zygarowski
50 - strzela Słowik, piłka odbija się przed bramkarzem, albo ostatecznie łapie ją Musiał
51 - za Jarosława Maciejczyka, wchodzi Bartłomiej Maciejczyk
58 - sporo zmian wśród gości, na ławkę wędruje Szymański, a na boisku melduje się Gierlicki
60 - przed znakomitą szansą zawodnik Łężyn, nogą broni Leszkiewicz!
przyjezdni w natarciu, trzeba to przerwać i najlepiej zdobyć drugiego gola, problem w tym, że w drugiej połowie "nie ma z czego"
66 - jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest! 2:0! ponownie Jurczak, który dostał znakomite podanie od Słowika, przyjął, popatrzył i huknął!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uffff przerwany chwilowy okres niemocy!
67 - 3:0!!!!!!!!!!!! Rachwał wrzucał, a wykończył Balawajder! tak jest!
69 - kartka dla Balawajdra, dwie roszady: Puk wchodzi za Rachwała, a za Stachaczyńskiego Munia
73 - Jurczak marnuje szansę na hat-trick'a, dobrze broni Musiał
74 - Jurczak schodzi, wchodzi Abratowski
77 - fauluje w polu karnym K. Urbanek, do piłki podchodzi Smoleń i posyła ją nad bramką, nadal 3:0
87 - ale piękny strzał Rogalskiego! WOW! najwyższym kunsztem popisał się bramkarz Łężyn
88 - B. Maciejczyk i Smoleń otrzymują żółte kartki
90 - znakomitą interwencją popisuje się Leszkiewicz i po chwili arbiter Pitak kończy to spotkanie.
!!!!!!!!!!!!!! 3:0 !!!!!!!!!!!!!!!!!