Podziękowanie!

• autor: JaroMaro, 2015-11-16 07:54

Zarząd klubu wraz z całą drużyną Kotwicy Korczyna serdecznie dziękują wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania sobotniej imprezy podsumowującej rundę jesienną. A są to:

- Koło Gospodyń Wiejskich w Korczynie

- Cukiernia "Atena" Artur Bargieł

- "Bonus" Tomasz Paradysz

- Sklep i bar "Cent" Marta i Piotr Jórasz

- Serwis Kosiarek Grzegorz Białogłowicz

- Gmina Korczyna

- "Kamzat" Radosław Gazda

- Pizzeria "Planeta" Tomasz Gembicz

- Sklep mięsny "Amelia"

oraz osoby indywidualne: Patryk Fryc, Mieczysław Wajda, Roman Wilusz, Henryk Słowik, Jan Wnęk, Jan Supel, Marek Zawisza, Jan Rogalski, Adam Gazda, Przemysław Morańda, Sławomir Pelczar, Dariusz Zych, Paweł Wajda, Anna i Marek Bajgrowicz.

autor: ~kibic 2015-11-16 10:22:13

avatar Szacunek dla nich.

autor: ~Zawodnik 2015-11-16 11:01:25

avatar prośba o kontakt ludzi z pamięcią NA PRIV:)

autor: ~znawca piłki nożnej 2015-11-20 12:29:01

avatar Witam
Proponuję wystosować apel do władz naszej Gminy o większe wsparcie finansowe na kluby sportowe. Dwór Kombornia 5 miejsce w klasie "B", Kotwica Korczyna 3 miejsce w klasie "O", Iskra Iskrzynia 5 miejsce w klasie "A", Rotar Węglówka 1 miejsce w klasie "C". Warto dodać że większość piłkarzy grających w naszych klubach to mieszkańcy naszej Gminy Korczyna!

autor: ~Mniejszy 2015-11-29 16:19:20

avatar Zawodnicy Kotwy organizują gierki piłkarskie w piątki o 17:30 na orliku, kto będzie to napisać.

autor: ~kibic 2015-11-30 07:38:17

avatar Jakieś plany na nową rundę, wzmocnienia, ubytki? Czekam na info.

autor: ~kibic 2015-11-30 12:29:04

avatar podobno 6 nowych ma przyjść i 4 ubytki maja być. ;)

autor: ~dość 2015-12-01 12:48:00

avatar Witam,piszę w imieniu kibiców Kotwicy, zarówno tych którzy regularnie chodzą na mecze jak i Ci którzy oglądają naszych zawodników podczas rozgrywek Kalhu. Piszę bo to co wyczyniają nasi zawodnicy podczas rozgrywek Kalh przechodzi ludzkie pojęcie. Mówię szczególnie o dwóch panach, panu Słowiku i Zychu. Na temat tego pierwszego pisać nie będę bo to już szkoda słów...A co do tego drugiego, jego zachowanie jako kapitana Kotwicy jest skandaliczne, darcie się na sędziów itp zachowania aż słychać go przy wejściu do hali..Na mecze i na hale jeżdżę z dziećmi i naprawdę wstyd mi, że tak zachowują się zawodnicy jego ulubionego klubu i pytają "czemu ten pan się tak zachowuje?". Kapitan Kotwicy powinien świecić przykładem zarówno na boisku jak i poza nim bo reprezentuje klub i miejscowość czy NAS!

autor: ~dość c.d. 2015-12-01 12:54:49

avatar Po zaciągnięciu opinii kibiców większość z nich nie jest zadowolona ze kapitanem jest wspomniany pan Zych. Przyszła do klubu "podstarzała gwiazda" i od razu dostała opaskę..Nikt tego nie rozumie, nie wiem dlaczego opaska została odebrana Konradowi Urbankowi. Konrad jest normalny, zachowuje się jak przystało na kapitana, a do tego jest wychowany w naszym klubie od małego, to serce i dusza tego zespołu, a jego zachowanie zarówno podczas meczu jak i poza nim zasługuje tylko na pochwałę! Więc zarządzie, trenerze i piłkarze Kotwicy apeluję o zmianę kapitana, nie chcemy żeby ktoś taki jak Ł. Zych nim był! Mówię to jako wierny kibic klubu, od lat chodzący z dziećmi na mecz. Jeżeli trzeba będzie petycje to ją zbierzemy:) Chcemy być dumni z naszych graczy a nie wstydzić się ich zachowania! Dziękuję

autor: ~Tylko Kotwa 2015-12-03 09:22:07

avatar Święte słowa!!Stary wracaj do opaski.

autor: ~kot 2015-12-03 19:19:05

avatar kapitana wybiera cała druzyna musi mieć kandydat poparcie większosci jak je ma to zakłada opaske a kibicom nic do tego.w klubie panuje jak mniemam dobra atmosfera wynik na koniec rundy mówi sam za siebie , wiec proszę nie burzyć tego .kotwa ma dziś piłkarzy jak nigdy dotąd kibicujmy a nie czepiajmy się ...to nie kółko różańcowe

autor: ~Gierka piłkarska 2015-12-04 11:42:07

avatar Jest ta gierka dziś o 17.30??

autor: ~Tosiek 2015-12-04 12:36:38

avatar JEST GIERKA O 17:30 OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA, MAŁY POCZĘSTUNEK:)