16 kolejka klasy "O"

Kotwica Korczyna - Przełęcz Dukla

29.03.2015 (niedziela)  godz. 15:00

stadion w Korczynie

Rundę wiosenną czas zacząć. Już na samym początku „biało-niebieskich” czeka ciężkie zadanie. Rywalem będzie zajmująca trzecią lokatę w tabeli po rundzie jesiennej - Przełęcz Dukla. To spadkowicz z IV ligi, mający w składzie sporo zawodników o uznanych nazwiskach, ogranych w wyższych ligach. W jesiennym pojedynku tych drużyn padł remis 1:1, a strzelcami bramek byli Konrad Słowik i Krystian Walczak. W okresie przygotowawczym Przełęcz rozegrała 11 meczów towarzyskich, z czego 7 wygrała, 3 zremisowała i tylko 1 przegrała. Przerwa zimowa przyniosła zmianę w dukielskiej bramce. Z klubem pożegnał się Mirosław Nowak, a jego miejsce zajął Damian Bogacz z Burzy Rogi. Po stronie ubytków należy zapisać również Mateusza Wożniaka, Arkadiusza Bożętke oraz Doriana Mikosa. Z kolei do drużyny dołączył powracający po kontuzji Łukasz Śliwiński oraz Ireneusz Krówka(Karpaty MOSiR Krosno). W Kotwicy na wiosnę nie zobaczymy na pewno Pawła Jędrzejczyka, który wyjechał za granicę oraz Kamila Goneta II i Macieja Abratowskiego, którzy zostali wypożyczeni odpowiednio do Cisów Jabłonica oraz LKS-u Kombornia. W pierwszym wiosennym meczu nie zagra również Grzegorz Roglaski, który musi pauzować za kartki. Ostatnia wizyta Przełęczy w Korczynie zakończyła się wynikiem 5:0 dla Kotwicy, więc i tym razem liczymy na podobny wynik : ). Początek meczu o 15:00. Sędziować będzie trójka arbitrów z Jasła: Kosiek, Dykas, Rak.

autor: ~kibic 2015-03-26 11:54:11

avatar w sobte mialy byc mecze

autor: ~TRIX 2015-03-26 16:20:26

avatar W jaką sobote? Wszystkie mecze są w niedziele!

autor: ~anonim 2015-03-27 10:20:36

avatar do zarządu klubu ! czy przewidziane są jakieś transfery u nas w klubie ? bo kadrowo to nie wygląda to za bogato ! dwa dni do ligi a u nas cisza jak zawsze inne kluby z naszej ligi sie wzmacniają pozyskują jakiś zawodników i to mniejsze ośrodki a w Kotwicy dobra jest gramy tym co mamy :D a na koniec sezonu zebyśmy sie po głowie nie skrobali ze czasem może być a klasa !

autor: ~no 2015-03-28 17:50:39

avatar może A klasa nie grozi ale rzeczywiscie co do wzmocnień to klapa.

autor: ~Kotwa 2015-03-29 09:23:42

avatar Były piłkarz Kotwicy Korczyna Mateusz Wójcik (Wisłoka Dębica) zagrał w meczu trzecioligowym przeciwko Karpatom Krosno.